Konular

Finansman dünyasında ülkemizin en kapsayıcı platformu olmayı amaçlayan Equity İstanbul, ilk yılındaki çerçevesini “Sürdürülebilir Finans Büyüyen Şirketler” ekseninde belirledi.

Detaylı bilgi >

Sponsorluk iletişimine yönelik ülkemizde gerçekleşecek ilk uluslararası konferans olma özelliğini taşıyan Sponsorship İstanbul, ilk yılki genel çerçevesini “Etkin Sponsorluk ve Büyüyen Markalar” üzerine kurgulayacaktır.

Detaylı Bilgi >

Amerika, Avrupa ve Ortadoğu bölgesinden birçok ünlü girişimcinin konuk olarak ağırlanacağı Inspired İstanbul, girişimci olma yolunda ilerleyen gençleri, girişimcileri, melek yatırımcıları, risk ve özel sermaye şirketlerini, bankaları, girişimcilik ekosistemindeki kuruluşları, inkübasyon ve girişim merkezlerini, büyük medya şirketlerini “Başarılı Girişimcilerden İlham Veren Konuşmalar” başlığı altında  buluşturacaktır.

Detaylı bilgi >

Yenilikçi, Rekabetçi ve Sürdürülebilir Tarım yaklaşımlarının ele alınacağı Agriculture İstanbul tarımın bugününe ve  geleceğine yönelik kapsamlı  bir projeksiyon sunmayı amaçlamaktadır. Yurtiçi ve yurtdışından önemli tarımsal üreticiler, gıda ve tarımsal işletme sahipleri, bürokratlar, yöneticiler, örgütler, kooperatifler, marka yöneticileri, tarımsal girişimciler, tarımsal teknoloji imalatçıları, bilim i̇nsanları, akademisyenler, ziraat mühendisleri/araştırmacılar/AR-GE uzmanları, finans/sigorta kurumları, üretici birlikleri ve kanaat liderleri Agriculture Istanbul kapsamında bir araya gelecektir.

Detaylı bilgi >