İşlem Rehberi

Güncelleme Tarihi : 26.11.2015

ÜYE OLMA ADIMLARI

istanbultalks.com.tr’ye üye olmak için sitemizin sağ üst köşesinde bulunan ‘KULLANICI GİRİŞİ ’ seçeneğini seçebilirsiniz.

Eğer kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız ,üye olmalısınız .

Bunun için ; “ KULLANICI GİRİŞİ “ sayfasında açılan sol sütun başında yer alan  “Istanbultalks.com.tr gizlilik politası , kişisel verilerimin kullanım-işlenmesi ve tarafıma ticari elektronik iletiler gönderilmesi için belirtilen şartlarda izin veriyorum.” başlıklı kutucuğu işaretleyebilirsiniz.

Sonrasında Üye Ol kolonunda yer alan  Ad,ikinci Ad(varsa), Soyad, E-posta, Şifre, Şifre Tekrar, Cinsiyet, Doğum Tarihi ,Firma ,İş Ünanı ve Cep Telefonu bilgilerini eksiksiz doldurun.

istanbultalks.com.tr iletişim kurulması onayınıza istinaden tercih ettiğiniz ticari iletişim kanalını veya kanallarını belirlemenizi rica ederiz” sorusu ile size iletişim  şeklinizin belirtilmesini rica etmektedir.

Bu aşamada SMS,E-mail ya da Telefon seçeneklerinden birini ya da hepsini işaretleyebilirsiniz.

Ben robot değilim kutucuğu ile gerekli güvenlik kontrol adımının sağlanması ile  “Üyelik Sözleşmesini okudum, onaylıyorum.” kutucuğunu işaretleyip “Üyeliği Tamamla” butonuna tıklayarak üye olabilirsiniz.

Üyelik işlemi için “Linkedin ile Bağlan” linkine tıklayarak “Ad, Soyad, Firma ve İş Ünvanı” bilgileriniz otomatik olarak gelecektir. Hesabınızı Linkedin ile bağlayarak bir sonraki giriş işleminde kullanıcı bilgilerinizi tekrar doldurmanıza gerek kalmadan giriş yapabilirsiniz.

ÜYE GİRİŞ ADIMLARI

istanbultalks.com.tr’ye üye iseniz sitemizin sağ üst köşesinde bulunan ‘KULLANICI GİRİŞİ ’ seçeneğini seçebilirsiniz.

Açılan sayfanın sağ sütununda yer alan “GİRİŞ YAP / ÜYE GİRİŞİ ” bölümünden üyeliğinizi oluştururken kullandığınız e-posta adresinizi ve belirlediğiniz şifrenizi girebilir ve ya da “LINKEDIN İLE BAĞLAN” seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Eğer şifrenizi unuttuysanız Şifremi Unuttum linkine tıklayın. Açılan sayfadaki e-posta alanına üyeliğinizi oluştururken kullandığınız e-posta adresinizi ve güvenlik amacı ile oluşturulan görseldeki karakterleri girin; “GÖNDER” butonuna basın. Yeni şifre belirlemek için tarafınıza bir e-posta iletisi gönderilecektir. Gönderilen iletideki “Yeni şifre belirlemek için lütfen tıklayınız.” linkine tıklayınız. Istanbultalks.com.tr’de “Şifrenizi Değiştiriniz” adlı sayfaya yönlendirileceksiniz. İlgili sayfadaki “Yeni şifre” ve “Yeni şifre (tekrar)” alanlarına sitemize giriş yapmak için kullanacağınız yeni şifrenizi giriniz ve “GÖNDER” butonuna tıklayınız.

ÜYELİKTEN ÇIKIŞ

Üyelikten çıkış isteğinizi web sayfamızdan “kullanıcı girişi” adımı sonrasında profil > ayarlar sekmesi içerisinde “üyelikten ayrıl” adımları ile tamamlayabilir, ya da  tercih ettiğiniz iletişim şekillerinden size sunulan üyelikten ayrıl seçeneklerini seçebilir ya da info@istanbultalks.com.tr email adresine yazarak belirtmeniz yeterli olacaktır.  3 iş günü içinde bu talebiniz yerine getirilerek, tarafınıza son bir çıkış bilgilendirmesi  yapılarak üyelikten kaydınız silinecektir.

ÜYELİK BİLGİLERİNDE DEĞİŞİKLİK

Üye girişi sonrası “Profil” seçeneğinden istediğiniz bilgilerinizi değiştirme hakkına sahipsiniz.

ÜRÜN SATIN ALMA ADIMLARI

www.istanbultalks.com.tr adresinde bilet satışı hizmeti kullanıma açılmamıştır .

Bilet satış işe ilgili info@sipahiler.com.tr adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

GİZLİLİK POLİTİKASI 

www.istanbultalks.com.tr internet sitemize verdiğiniz, iletişim bilgileri ve diğer kişisel bilgileriniz ile alışverişine dair her türlü kişisel olan-olmayan bilgiler, kanunlara uygun biçimde, Şirketimiz Sipahiler A.Ş., bağlı bulundukları Sipahiler A.Ş ile aynı şirketler topluluğu içinde yer alan bağlı diğer şirketleri ile ortakları-iş ortakları, halefleri ve/veya bunların belirleyeceği ifa yardımcısı niteliğindeki üçüncü kişiler/kuruluşlar ile yapılacak gizlilik sözleşmesi doğrultusunda, gerek yasal zorunluklar uyarınca gerek her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyalar, reklamlar, lansmanlar, anketler, indirimler, yarışmalar, promosyonlar, özel fırsatlar, tanıtımlar, davetler, açılışlar, etkinlikler, duyurular, randevu /rezervasyon çalışmaları ve diğer iletişim faaliyetleri uygulamalarında süresiz olarak veya yasal/öngörülecek süre için yazılı/manyetik arşivlerde muhafaza edilecek,  kullanılacak, güncellenecek, paylaşılacak ve işlenecektir.

BİLGİLENDİRME

Tüketici ile şirket arasında doğması muhtemel her türlü uyuşmazlık ile ilgili olarak şirket politikamız, bu uyuşmazlıkların tarafların anlaşması ve müşterinin memnuniyeti ile çözülmesini temin etmektir. Her türlü konuyla ilgili olarak bizlere:

Telefon: 0 212 345 10 40

E-posta adresi: info@sipahiler.com.tr

şikâyet ve taleplerinizi iletiniz.

Tüketici, şikâyetine ilişkin bir uyuşmazlık söz konusu olması hâlinde Tüketici Hakem Heyetlerine veya Tüketici Mahkemelerine başvurabilir. Yetkili merci, tüketicinin yerleşim yerinin bulunduğu veya tüketici işleminin yapıldığı yer tüketici hakem heyeti ve tüketici mahkemeleridir.

Uyuşmazlık hâlinde ayrıca tahkim ve arabuluculuk gibi ülkemizde kabul edilen tüm alternatif uyuşmazlık çözüm yollarına başvurabilirsiniz. Alternatif uyuşmazlık çözüm yollarının daha hızlı, daha ekonomik ve daha etkin olduğu bilinmektedir. Bu çözüm yollarına başvurmak, hukuki çözüm yollarına başvurma hakkınızı ortadan kaldırmayacaktır.

Sipahiler AŞ @ 2015