İşlem Rehberi

Güncelleme Tarihi : 26.11.2015

ÜYE OLMA ADIMLARI

istanbultalks.com.tr’ye üye olmak için sitemizin sağ üst köşesinde bulunan ‘KULLANICI GİRİŞİ ’ seçeneğini seçebilirsiniz.

Eğer kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız ,üye olmalısınız .

Bunun için ; “ KULLANICI GİRİŞİ “ sayfasında açılan sol sütun başında yer alan  “Istanbultalks.com.tr gizlilik politası , kişisel verilerimin kullanım-işlenmesi ve tarafıma ticari elektronik iletiler gönderilmesi için belirtilen şartlarda izin veriyorum.” başlıklı kutucuğu işaretleyebilirsiniz.

Sonrasında Üye Ol kolonunda yer alan  Ad,ikinci Ad(varsa), Soyad, E-posta, Şifre, Şifre Tekrar, Cinsiyet, Doğum Tarihi ,Firma ,İş Ünanı ve Cep Telefonu bilgilerini eksiksiz doldurun.

istanbultalks.com.tr iletişim kurulması onayınıza istinaden tercih ettiğiniz ticari iletişim kanalını veya kanallarını belirlemenizi rica ederiz” sorusu ile size iletişim  şeklinizin belirtilmesini rica etmektedir.

Bu aşamada SMS,E-mail ya da Telefon seçeneklerinden birini ya da hepsini işaretleyebilirsiniz.

Ben robot değilim kutucuğu ile gerekli güvenlik kontrol adımının sağlanması ile  “Üyelik Sözleşmesini okudum, onaylıyorum.” kutucuğunu işaretleyip “Üyeliği Tamamla” butonuna tıklayarak üye olabilirsiniz.

ÜYE GİRİŞ ADIMLARI

istanbultalks.com.tr’ye üye iseniz sitemizin sağ üst köşesinde bulunan ‘KULLANICI GİRİŞİ ’ seçeneğini seçebilirsiniz.

Açılan sayfanın sağ sütununda yer alan “GİRİŞ YAP / ÜYE GİRİŞİ ” bölümünden üyeliğinizi oluştururken kullandığınız e-posta adresinizi ve belirlediğiniz şifrenizi girebilir ve ya da “LINKEDIN İLE BAĞLAN” seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Eğer şifrenizi unuttuysanız Şifremi Unuttum linkine tıklayın. Açılan sayfadaki e-posta alanına üyeliğinizi oluştururken kullandığınız e-posta adresinizi ve güvenlik amacı ile oluşturulan görseldeki karakterleri girin; “GÖNDER” butonuna basın. Yeni şifre belirlemek için tarafınıza bir e-posta iletisi gönderilecektir. Gönderilen iletideki “Yeni şifre belirlemek için lütfen tıklayınız.” linkine tıklayınız. Istanbultalks.com.tr’de “Şifrenizi Değiştiriniz” adlı sayfaya yönlendirileceksiniz. İlgili sayfadaki “Yeni şifre” ve “Yeni şifre (tekrar)” alanlarına sitemize giriş yapmak için kullanacağınız yeni şifrenizi giriniz ve “GÖNDER” butonuna tıklayınız.

ÜYELİKTEN ÇIKIŞ

Üyelikten çıkış isteğinizi web sayfamızdan “kullanıcı girişi” adımı sonrasında profil ve üyelikten ayrıl adımları ile tamamlayabilir, ya da  tercih ettiğiniz iletişim şekillerinden size sunulan üyelikten ayrıl seçeneklerini seçebilir ya da info@istanbultalks.com.tr email adresine yazarak belirtmeniz yeterli olacaktır.  3 iş günü içinde bu talebiniz yerine getirilerek, tarafınıza son bir çıkış bilgilendirmesi  yapılarak üyelikten kaydınız silinecektir.

ÜYELİK BİLGİLERİNDE DEĞİŞİKLİK

Üye girişi sonrası “Profil” seçeneğinden istediğiniz bilgilerinizi değiştirme hakkına sahipsiniz.

ÜRÜN SATIN ALMA ADIMLARI

www.istanbultalks.com.tr adresinde bilet satışı hizmeti kullanıma açılmamıştır .

Bilet satış işe ilgili info@sipahiler.com.tr adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sipahiler AŞ @ 2015