Hakkımızda

VİZYON

Dünyayı değiştiren fikirler yaymak.

MİSYON

Ezber bozan konferanslarla İstanbul TALK’u bir fikir ekosistemi haline getirmek.

HAKKIMIZDA

İstanbul’a ve odaklandığı tüm gündem konularına artı değer katan İstanbul TALKS, coğrafi olarak Avrupa-Ortadoğu-Afrika (EMEA) bölgelerini sahipleniyor ve düzenlediği konferans serileriyle bu bölgenin referans noktası olmayı hedefliyor.

Alanında uzman danışma kurulları ve iş ortakları eşliğinde düzenlenen İstanbul TALKS Konferansları, hem konuşmacı hem de katılımcı profilini ulusal ve uluslararası sektör liderlerinden oluşturarak global konuları sahipleniyor.

Dünyaca tanınmış konuşmacıların ağırlandığı İstanbul TALKS Konferansları, seçkin bir katılımcı profiline hitap ediyor. Katılımcılara pozitif motivasyon yükleyerek değişik sektörlerdeki ekosistemleri hareketlendirmeyi ve hızlandırmayı amaçlayan İstanbul TALKS Konferansları, EMEA bölgesinin referans noktası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

İstanbul TALKS, konferansları ile bölgede bir fikir ekosistemi oluşturmak ve İstanbul’u konferansları ile dünyaca ünlü bir marka haline getirmek için çalışıyor.

İstanbul Merkezli

Güçlü İçerik

Network Odaklı

Açık Platform

Sürdürülebilir Yapı

Global Perspektif

Premium Etkinlikler

Sponsorluk

İstanbul Talks İstanbul Merkezliİstanbul TALKS enerjisini İstanbul’dan alıyor.

Hem İstanbul’un çekim gücünden faydalanmayı hem de İstanbul’un çekim gücüne katkıda bulunmayı amaçlıyor.

Bu amaç doğrultusunda tüm konferansların İstanbul’da gerçekleştirilmesi ya da İstanbul kökenli olması fikrini stratejik olarak benimsiyor.

İstanbul Talks Güçlü İçerikİstanbul TALKS Konferanslarının tüm programı tüm içeriği, konusunda uzman danışman ve iş ortakları ile birlikte hazırlanıyor. İstanbul TALKS, farklı pencerelerden bakıp farklı formasyonlarla konuyu gündeme taşıyacak kişi ve kuruluşlarla beraber hareket ediyor.

Özel içerikler üreten İstanbul TALKS, sahiplendiği konuları tüm boyutları ile ele alıyor, özümsüyor ve konferansları konu ile ilgili tüm ihtiyaçlara eksiksiz cevap verecek şekilde tasarlamaya özen gösteriyor.

İstanbul Talks Network OdaklıÖzel network etkinlikleri, birebir görüşme alanları, yuvarlak masa buluşmaları ile İstanbul TALKS, katılımcılara, konuşmacılar ve sponsorla ile bir araya gelme imkanı sunuyor. Her konferansın konseptine uygun olarak tasarlanan buluşma alanlarının yanı sıra İstanbul TALKS, katılımcıların network iletişimini dijital ortamda da yapabilecekleri platformları da konferanslara dahil ederek birebir iletişimi daha da kolaylaştırıyor.

İstanbul Talks Açık Platformİstanbul TALKS, tüm paydaşlarının konferans içeriklerine katkıda bulunabilecekleri, bilgi birikimlerini, deneyimlerini, projelerini paylaşabilecekleri açık bir platform vaat ediyor.

Konferansların bir parçası olmak isteyen tüm profesyoneller veya markalar için Konuşmacı, Danışman, Marka Elçisi gibi farklı katılım kanalları sunan İstanbul TALKS, bu kanallar üzerinden gelebilecek farklı konferans ve konu önerilerine de değerlendirmeye alıyor.

İstanbul Talks Sürdürülebilir YapıKendini sürekli yenileyen, etki ve kapsamını sürekli genişleten İstanbul TALKS, konuları pozitif bir bakış açısı ile ele alıyor. Hem dünya hem Türkiye gündemini yakından takip ederek teknoloji, sağlık, spor, tarım gibi farklı konu başlıkları ile iş dünyasının önünde yeni kapılar açıyor. Dünyada ve Türkiye’de yaşanan değişimi, dönüşümü ve trend konuları konferanslarına taşıyor.

İstanbul Talks Global PerspektifKendini dünya çapında konumlandırma hedefiyle hareket eden İstanbul TALKS, sadece konuşmacılarıyla değil, katılımcıları ve uluslararası ortaklıklarıyla da global bir çerçeve çiziyor.

Klasik konferans mantığının dışında soruna değil çözüme odaklanan İstanbul TALKS Konferansları, katılımcılara farklı bir bakış açısı sunuyor. Gelişmiş ülkelerde kullanılan en yeni iş modelleri ve en efektif uygulamalar İstanbul TALKS Konferanslarında, en yetkin konuşmacıların anlatımıyla ele alınıyor ve katılımcılara konuyla ilgili olarak global bir perspektif sunuluyor.

 İstanbul Talks Premium Etkinliklerİstanbul TALKS, yüksek profilli konferanslara ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

İstanbul TALKS, premium yaklaşımı ile katılımcılara maksimum fayda sağlamanın yanında, sahiplendiği konularda referans noktası olabilecek kalitede konferanslar yaratmayı da hedefliyor.

İstanbul TALKS, fikirleriyle iş dünyasını harekete geçiren bir platformdur.

Her konferansta dünyaca ünlü konuşmacıların ağırlanacağı, bu kanalla dünyaya pozitif ve ilham veren mesajların verileceği, EMEA bölgesindeki iş dünyasının ve ilgili ekosistemlerin hareketlenmesine katkıda bulunacak bir platformun parçasıdır.

Istanbul TALKS, bir etkinliğin nasıl yapılması gerektiğini çok iyi bilir.

İstanbul TALKS, uzmanlardan oluşan ekibi, mekan seçiminden, teknik detaylara, içerikten konuşmacıya ve genel akışa kadar konferansları tüm boyutları ile düşünür, tasarlar ve kusursuz bir konferans oluşturmak için çalışır.

İstanbul TALKS Konferanslar Serisinin tüm sponsorluk yönetimi, +NineZero Sponsorluk Ajansı tarafından yürütülüyor.