Hakkımızda – Test Yazı Karakteri

VİZYON

Dünyayı değiştiren fikirler yaymak.

MİSYON

Ezber bozan konferanslarla İstanbul TALKS’u bir fikir ekosistemi haline getirmek.

 

HAKKIMIZDA

İstanbul TALKS, Istanbul’a ve odaklandığı tüm gündem konularına değer katan, coğrafi olarak Avrupa-Ortadoğu-Afrika (EMEA) bölgesini sahiplenerek bu bölgede referans noktası olmayı hedefleyen konferanslar serisi olarak konumlanıyor.

Her İstanbul TALKS konferansı, alanında uzman danışma kurulları ve iş ortakları eşliğinde düzenlenecek olup,uluslararası konuları sahiplenecek, hem konuşmacı hem de katılımcı profili olarak yerli/yabancı kanaat ve sektör liderlerini ağırlayacaktır.

İstanbul Merkezli

Güçlü İçerik

Network Odaklı

Açık Platform

Sürdürülebilir Yapı

Global Perspektif

Premium Etkinlikler

İstanbul Talks İstanbul Merkezliİstanbul TALKS enerjisini istanbul’dan almaktadır.

İstanbul’un çekim gücünden hem faydalanmayı, hem de bu çekim gücüne katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Bu kapsamda tüm konferansların İstanbul’da gerçekleşmesini ya da İstanbul kökenli olmasını stratejik olarak benimsemiştir.

İstanbul Talks Güçlü İçerikİstanbul TALKS, kapsamını ilgili endüstrinin kanaat liderleri, kurumları ve profesyonelleriyle birlikte oluşturur.

Sahiplendiği konularda gerçek ihtiyaçları karşılayacak, kavramsal çerçevenin tüm boyutları ve paydaşlarıyla birlikte ele alınabileceği, güncel bilgi akışının farklı kanallardan sağlanabileceği özel içerikler tasarlamaya özen gösterir.

İstanbul Talks Network Odaklıİstanbul TALKS Konferansları özel network etkinlikleri, 1:1 görüşme alanları, yuvarlak masa buluşmaları, konuşmacılar ve sponsorlar buluşma alanları gibi çok yönlü network platformlarını her konferans için ayrı olarak tasarlamaktadır. Ayrıca katılımcıların network iletişimini dijital ortama taşıyabilecekleri farklı teknoloji ve yazılımları entegre olarak kullanmaktadır.

İstanbul Talks Açık Platformİstanbul TALKS, tüm paydaşlarının konferans içeriklerine katkıda bulunabilecekleri; bilgi birikimlerini, deneyimlerini, projelerini paylaşabilecekleri açık bir platform vaat etmektedir. İstanbul TALKS’un bir parçası olmak isteyen tüm profesyoneller veya markalar için Sponsor, Partner, Konuşmacı, Danışman, Marka Elçisi gibi farklı katılım kanalları sunulmaktadır. İstanbul TALKS bu kanallar üzerinden gelebilecek farklı konferans ve konu önerilerine de açıktır.

İstanbul Talks Sürdürülebilir Yapıİstanbul TALKS, her yıl tekrarlanan, etki ve kapsamını sürekli genişleten bir konferanslar serisidir.

İstanbul Talks Global Perspektifİstanbul TALKS, sadece konuşmacılarıyla değil, katılımcıları ve uluslararası ortaklıklarıyla da global bir çerçeve çizmeyi, her yönüyle uluslararası boyutta konumlanmayı hedeflemektedir.

 İstanbul Talks Premium Etkinliklerİstanbul TALKS yüksek profilde konferanslara ev sahipliği yapmaktadır.

İstanbul TALKS’un premium yaklaşımı sadece katılımcılara maksimum fayda yaratmayı değil, sahiplendiği konularda referans noktası olabilecek kalitede konferanslar yaratmayı da ifade eder.